מנכ"ל ומייסד Refresh. במהלך הקריירה המקצועית שימש אדם שוב בין השאר ככתב גלי צה"ל בכנסת, עורך ומגיש חדשות בתחנה הצבאית, עורך ומגיש של מספר תוכניות טלוויזיה דוקומנטריות בערוצי הכבלים, כתב בחדשות ערוץ 2, עורך במהדורה המרכזית של ערוץ 10 ועורך ומנהל בעיתון העסקים TheMarker.

אדם שוב, מייסד ומנכ"ל

עם שם של נערת ג'יימס בונד, והכשרה בלימודי מלונאות של בית הספר תדמור, תיאה קיי היא האישה המושלמת לנהל את משרד Refresh ביד רמה אך מפנקת.
רק תיזהרו לא לעצבן אותה, יש לה חגורה שחורה. של פראדה כאילו, קראטה זה לפראיירים.
 

תיאה קיי, מנהלת פרוייקטים

בוגרת תואר ראשון בספרות ובמדע המדינה ועד עכשיו לא באמת בטוחה מה זה אומר. בינתיים היא מיישמת את כישרון הכתיבה שלה עלינו, אם כי טרם זנחה את חלום ילדותה להוציא ספר. לשני דברים הדר לעולם לא תסרב: קפה הפוך והזדמנות להצליח!

הדר נוי-קרייטר, מנהלת תוכן

"אל תעזבי...את תל אביב..." למרות ניסיונותיה הקשים של שירן להישאר ולהתגורר בתל אביב עם בעלה ושתי בנותיה, היא נכנעה לאלוהי הבורגנות ועברה לפתח תקווה (כן...כן... אל תצחקו כי בסוף גם אתם תעבור אליה)! אל עולם הרשתות החברתיות נכנסה לפני 6 שנים כשעבדה בזכיינית ערוץ 2, רשת, ומאז היא מכורה קשות.

שירן דורון, מנהלת תוכן

חולת מוסיקה, חושבת שטיולים בעולם זו (ה)סיבה לחיות. סובלת מתסמונת טורט קשה של כנות, מתעבת בננות, רואה ריאליטי וקוראת דברים קלילים כמו המינגווי וביוגרפיות כבדות. מצלמת המון, חופרת דברי הלצה משעשעים בפייסבוק (לדעתה, כן?) מתפעלת בלוג חתיך בשם Beerburim ואמא לטור אישי במאקו בשם "בת 35, רווקה".

דבורי ויינר

ידעתם שאפשר לשמוע את פול מקרטני אומר Fucking Hell בשיר Hey Jude? עזבו, ידעתם שחוה אלברשטיין עשתה לשיר הזה קאבר בשם 'היי רות'? לא ידעתם? יופי. אז אם אי פעם, משום-מה, אולי, במקרה תרצו לדעת משהו ממש לא חשוב, דברו עם יונתן, הקופי שלנו, יש לו מלא כאלה. אה, והוא מקלל ב- 2:57. תבדקו.

יונתן טייטל, קופירייטר

יוסי ינק עד גיל שנה וחצי, וזה כנראה מסביר את החיבה שלו למוצרי חלב אם. בזמנו הפנוי קונה קולרים לכלבה שלו, שולמן, ששמה לעצמה מטרה לקרוע קולר אחת לחודשיים. יודע לעצב גרפים.

יוסי קמינסקי, מעצב גרפי