5 טיפים לשיפור האינסטגרם, מפי מנכ"ל אינסטגרם
אילו תכני אינסטגרם הכי מתאימים למותג שלכם? מנכ"ל אינסטגרם מספק את התשובה בפוסט הבא
נטוורקינג עסקי ברשתות חברתיות, גומות גולף ומה שביניהן
איך משתמשים ברשתות חברתיות כדי לייצר קשרים עסקיים ולקדם את הקריירה? הרצאה שהעברתי בפני פורום מנהלים בכירים במגרש הגולף של קיסריה.
הדוד מאמריקה
אני לא בטוח מתי זה קרה. מתי על ציר הזמן בהתפתחות שלי, הדוד מאמריקה שמביא רובוטריקים וטובלרונים, התחלף בבלוג באמריקה שמרעיף מילים טובות באנגלית עסקית.
אינסטגרם תתחיל להציג פרסומות בפיד שלכם
מאז רכשה פייסבוק את אינסטגרם באפריל 2012, רבים העלו השערות בדבר החידושים וההמצאות שעוד צפויים לנו אצל האחות הקטנה של הרשת החברתית הפופולארית ביותר. והנה זה קרה.
פייסבוק שוב טורפת את הקלפים
אחרי שלפני כשבועיים הצהירה פייסבוק על שינוי באלגוריתם השולט על התכנים שיופיעו בניוזפיד של הגולשים, אתמול, בהצהרה שהיא לא פחות ממהפכנית מודיעה פייסבוק על שינוי בתנאי השימוש בעמודי מותגים.
איך ישפיע ממשק המשתמש החדש בפייסבוק על מותגים?
מאז הקמתה פייסבוק לא שוקדת על השמרים. אחת לכמה חודשים אנחנו מתבשרים על פיצ'ר חדש שנוסף לרשת החברתית, כלי פרסומי חדש או שינוי כלשהו בממשק המשתמש. עכשיו בפייסבוק מתחדשים בממשק משתמש חדש, איך זה ישפיע על המותג שלכם?
משחקי הכס - Elections Are Coming
המדיה החברתית עומדת לשחק תפקיד מכריע בקרבות השליטה על הערים והמועצות השונות, ורק מי שיידע להעמיד קמפיין ראוי וסינרגי עם כל זירות התוכן השונות יוכל להביס את מתחריו ולשבת על הכס הנחשק.